Izvēlieties mazumtirdzniecības punktu:
+371 20505065
info@csp.lv
Meklēšanas rezultātu izskats:
Piegādes termiņš:

  meklēt daļu?

  Mūsu interneta veikalā tiek piedāvātas vairākas iespējas, lai meklētu nepieciešamās rezerves daļas:

   

  Detaļas meklēšana pēc koda.

  Detaļas kods (artikuls) ir ražotāja marķējums, kas vienīgi identificē automašīnas daļu. Marķējums atrodams uz iepakojuma vai pievienotajā dokumentācijā, ja uz detaļas nav iespējams marķējums.

  Ja daļas kods ir zināms, ievadiet to meklēšanas laukā un noklikšķiniet uz pogas Atrast (1. attēls).

  1. attēls

  Ja pēc jūsu pieprasījuma tiks atrasta informācija par vairākiem ražotājiem, tad jums ir jāizvēlas tā, kas jūs interesē. Sistēma  parāda visas atlasītā raksta, tā analogu un aizstājēju iespējas (2. attēls).  

  2. attēls

   

   

  Izvēlieties optimālo piedāvājumu, iestatiet pasūtīto preču daudzumu un ievietojiet to grozā. Tagad jūs varat  noformēt pasūtījumu.

  Lai ērtāk meklētu piedāvājumus, varat pielāgot meklēšanas rezultātu nosacījumus un veidu, noklikšķinot uz pogas meklēšanas joslā.

  3. attēls

  Detaļu meklēšana pēc katalogiem un VIN numura.

  Gadījumā, ja jūs nezināt detaļas kodu - izmantojiet meklēšanu pēc katalogiem, kuri ir piedāvāti mūsu mājas lapā.

  Lai to izdarītu, vietnes galvenajā lapā izvēlieties kataloga tipu, un savas automašīnas marku un modeli.

   

  4. attēls

   

  VIN pieprasījums:

  VIN (Vehicle Identification Number) ir 17  burtciparu kods, kurā gandrīz visa informācija par jūsu mašīnu ir šifrēta. Jūs varat redzēt VIN kodu transportlīdzekļa tehniskajā apliecībā. Tas ļauj jums praktiski unikāli identificēt katru no jūsu automašīnas mezgliem un parametriem. 

  Ja jums ir grūtības atlasīt daļu vai apšaubat atlases pareizību, vislabāk ir sazināties ar profesionāļiem un veidot  VIN-pieprasījumu tiešsaistes veikala menedžeriem, lai izvēlētos rezerves daļas savai automašīnai, norādot datus uz automašīnas un norādot interesējošo daļu nosaukumu. Informācija par automašīnu tiek aizpildīta vienu reizi un tiek glabāta interneta veikala datu bāzē. Lai veiktu turpmāku pieprasījumu, jums būs pietiekami vienkārši izvēlēties savu automašīnu no saraksta.

  Pēc pieprasījuma apstrādes menedžeri nosūtīs uz jūsu e-pastu datus par pieprasīto rezerves daļu cenām un / vai kodiem, un Jūs varēsiet izvietot pasūtījumu.


   

  Papildus piedāvātajām detaļu meklējuma iespējām jūs vienmēr varat sazināties tieši ar veikalu ar sakaru iekārtu palīdzību (pa tālruni, e-pastu), kuru informācija ir norādīta lapā Kontakti vai apmeklējot mūs personīgi.